שלום אורח

אודות

 

החזון של תיבת נוח

זוגות זוגות

כולנו יודעים שאהבה היא טעם החיים והבסיס להמשכיות ולמשפחה. אבל בפועל, למצוא אהבה זה לא תמיד פשוט. לכן, החלטנו ליצור פלטפורמה שתלווה אתכם במסע ותהפוך את החיפוש אחרי האחת או האחד שלכם לקלים, מהירים ונוחים. אנחנו מאמינים שיש אהבה בעולם לכולם. אתם רק צריכים לדעת איפה לחפש.

למצוא אנשים כמוכם

היום, בעידן הטכנולוגיה, קל יותר מתמיד ליצור קשר עם אנשים חדשים. אבל איך תוכלו לוודא שאתם מגיעים אל האנשים המתאימים? לאלה שרואים את העולם כמו שאתם רואים אותו ומאמינים בערכים שאתם מאמינים בהם? "תיבת נוח" היא פלטפורמת היכרויות שנוצרה במיוחד בשביל המגזר הדתי-לאומי. יש לנו אלפי משתמשים רשומים שמחפשים אהבה וישמחו להכיר אתכם. תוכלו ליצור קשר רק עם מי שמתאים לכם, על פי גיל, תחומי עניין ואפילו השקפה דתית או העדפות תזונתיות.

טכנולוגיה בשירות האהבה

"תיבת נוח" היא לא סתם עוד אתר היכרויות. פיתחנו אלגוריתם מתקדם שמחשב אחוזי התאמה על סמך שאלון ההצטרפות לאתר שלנו ומסנן תוצאות לא רלוונטיות ויצרנו ממשק נוח וידידותי אליו תוכלו להתחבר מהמחשב, מהנייד או מהטאבלט.

עוזרים לכם לעשות את הצעד הראשון

אנחנו יודעים שלעשות את הצעד הראשון זה דבר לא פשוט. לכן, אנחנו מאפשרים לכם גם למצוא את האנשים המתאימים לכם ביותר מתוך אלפי המשתמשים שלנו וגם להזמין אותם לדייט, בקלות ובנוחות. מערכת ההודעות שלנו מאפשרת לכם לתקשר בזמן אמת, לשלוח הודעות, לקבוע פגישות ועוד מגוון פעולות שיבטיחו שלא תפספסו את ההזדמנות להכיר את האחד או האחת שלכם.

הצטרפו לעשרות/ מאות זוגות שכבר מצאו אהבה דרכנו והירשמו בחינם!