שלום אורח

היכרות באינטרנט לדתיים – למה לא?

אתרי ההיכרויות באינטרנט נוכחים בחיינו כבר החל מתחילת שנות האלפיים. אבל מה שהחל כטפטוף חרישי, הפך בשנים האחרונות למבול של ממש. אם בעבר זוגות לא היו ממהרים לחשוף את העובדה שהכירו באתר היכרויות, היום מדובר בזירה לגיטימית לחלוטין למציאת קשר רציני ולהקמת משפחה.

היכרויות באינטרנט? לדתיים??? למה לא, זה עובד

תמצאו את החצי השני מהמחשב, מהנייד ומכל מקום

נגמרו הימים בהם הסיכויים למצוא זוגיות היו תלויים בטוב ליבם של חברים או של שדכנים. היום אין צורך אפילו לצאת מהבית כדי לקבל גישה לעשרות פרופילים של רווקים ורווקות שמחכים להכיר אתכם. ממשק ההיכרויות שלנו הוא נוח, ידידותי ונגיש מכל מכשיר ומאפשר לכם להיות תמיד עם האצבע על הדופק, במינימום מאמץ.

תתנו צ'אנס לרושם ראשוני

היכרות בעולם האמיתי יכולה לעורר חששות ולחצים. לפעמים, הלחץ מהסיטואציה עלול לפגוע ברושם הראשוני שאתם יוצרים אצל הצד השני. אתר היכרויות מאפשר לכם לדלג על המשוכה הזו ולהתרשם מבני ובנות זוג פוטנציאליים בצורה נוחה ולא מאיימת, לראות מידע מעניין על הצד השני ולעבור בנחת על הפרופיל. ככה, אתם יכולים להתרשם בלי לחץ ולהבין האם יש בסיס להתאמה.

כמובן שדייט הוא הצעד הבא וגם שם ייתכן שתרגישו נבוכים או לחוצים. אבל בניגוד לבליינד דייט, כאן תוכלו להגיע לדייט בהרגשה שאתם כבר מכירים אחד את השניה ואפילו אחרי שדיברתם קצת בצ'אט ושברתם את הקרח מבעוד מועד.

כן דייט, לא בליינד.

מי שחווה את עולם הדייטים והשידוכים ודאי יזדהה עם החשש שהצד השני לא ימצא חן מבחינה חיצונית. נכון, יופי הוא דבר חולף ואין הוא מעיד כהוא זה על האדם או על טיב הקשר, אבל כשזה נוגע לרושם ראשוני ולכימיה, קיימת חשיבות לכך שהאדם שמולנו יהיה לטעמנו. אתר היכרויות מאפשר לכם לראות תמונות של דייטים פוטנציאליים, בלי לחץ או אי נעימות, ולהחליט האם הם לטעמכם.

גם לביישנים יש תקווה

לפעמים קשה לעשות את הצעד הראשון, גם כשאנחנו יודעים שהצד השני מעוניין. אנחנו יודעים שמדובר בצעד שמצריך לא מעט אומץ ועוזרים לכם עם מערכת שמאפשרת להזמין לדייט על ידי שליחת הזמנה אונליין.

באותו אופן, מי שקשה לו לדחות אדם פנים אל פנים ימצא שבאתר זה קל יותר. אפשר לסרב לדייט בנימוס ובנחמדות, בלחיצת כפתור. כך תימנעו מסיטואציה בה אתם שוב מוצאים את עצמכם בדייט שנידון מראש לכישלון, רק כי לא היה לכם נעים לסרב.

לסיכום, עולם ההיכרויות הוא לא תמיד פשוט, אבל יש דרכים להפוך את הדרך למציאת החצי השני שלכם לקלה ונעימה יותר.רישום הבא ◄