שלום אורח

שידוך משמיים – ברור אבל לא יזיק פרופיל אישי מעניין

טוב שהחלטתם להירשם לאתר היכרויות. עכשיו תוכלו ליהנות מהאפשרות למצוא את החצי השני שלכם בקלות ובנוחות. אבל איך ממשיכים מכאן? ואיך יוצרים פרופיל שיבליט אתכם לעומת כל השאר והכי חשוב, יעזור לכם למצוא את ההתאמה הטובה ביותר?

מה שטוב בעולם האמיתי טוב גם באינטרנט – רק צריך לדאוג הציג אותו

כללי המשחק באתרי היכרויות הם טיפה שונים ממה שהכרתם עד עכשיו ב"עולם האמיתי". נכון, מדובר בסופו של דבר ביצירת קשר עם בני אדם, אבל לאור העובדה שהרשת מוצפת במידע ושאתם לא השחקנים היחידים בזירת ההיכרויות האינטרנטית, יש כמה כללים שיעזרו לכם לבנות פרופיל אישי מושך ומקורי:

  • לשקר אין רגליים – אנשים רבים נופלים בפיתוי של יצירת פרופיל אישי מוגזם, שלא לומר, קשור בקשר רופף למציאות. אנחנו יודעים שאתם רוצים להתבלט ומבינים עד כמה חשוב לכם להצטייר כמעניינים, אבל שקרים או הגזמות בפרופיל האישי הם השקעה לא משתלמת. הרי המטרה היא בסופו של דבר לממש את הקשר בעולם האמיתי. ושם, לרוב, יתגלו כל ה"זיופים" שבפרופיל שלכם. היו כנים וחשבו לטווח הארוך.

 

  • נחבאים אל הכלים – הצד השני של המטבע הוא אנשים שהפרופיל שלהם לוקה בצניעות יתר. אנשים רבים חוששים "לשווק" את עצמם. אבל הכלל הוא, כמו בכל דבר בחיים – איזון. אל תפליגו בשבחים עצמיים אבל מצד שני, אל תמעיטו בערך של עצמכם. פשוט ספרו על עצמכם בכנות ובפתיחות ודאגו לספר על תכונות, תחומי עניין או פעילויות מעניינות שאתם לוקחים בהן חלק.

 

  • אין הנחתום מעיד על עיסתו – לרוב בני האדם קשה למנות את התכונות הטובות או היתרונות שלהם על פני אחרים. לעתים בגלל אופי צנוע או ביישני ולפעמים כי אנחנו אפילו לא מודעים לתכונות הללו. נסו להיעזר באדם קרוב – בן משפחה, חברה טובה, חבר ילדות. מישהו שמכיר אתכם טוב. שאלו אותם מה לדעתם התכונות המושכות או המעניינות בכם. מתוך אלה, בחרו שתיים או שלוש תכונות שנראות לכם רלוונטיות או מעניינות ודאגו שיופיעו בפרופיל שלכם.

 

  • היזהרו מרשימות המכולת – כדי למצוא לכם את ההתאמה הטובה ביותר, פרופיל ההיכרויות שלכם יכיל גם מידע לגבי אילו בני זוג הייתם רוצים להכיר. כאן נופלים רבים למלכודת של "רשימת המכולת" ויוצרים רשימה של כל התכונות שלא היו רוצים בבן או בת זוג. מהצד השני, זה יכול להרתיע מאוד וליצור תחושה של בררנות יתר. כמובן שזכותכם להציב תנאים בנוגע לבני זוג פוטנציאליים, אך נסו לפרק את רשימת המכולת ולהציג את הדברים בדרך חיובית ולא שלילית. נסו לדמיין איך ייראו בן הזוג או בת הזוג האידיאליים ותארו אותם בכמה מילים.
  • חסכו במילים מיותרות – אתרי היכרויות כיום עמוסים בפרופילים ובמידע. בגלל עודף המידע, הגולשים באתר לא מתעכבים הרבה על הכתוב ולכן פרופילים עמוסי מלל לרוב לא יזכו להתייחסות, גם אם עומד מאחוריהם אדם מעניין. אמנם חשוב לכם לספר על עצמכם ועדיף פרופיל מושקע על פרופיל ריק, אבל נסו להיות תכליתיים ככל שניתן ולזכור שבני הזוג הפוטנציאליים שלכם עוברים על כמויות עצומות של מידע מדי יום. תפסו את תשומת הלב עם פרופיל מקורי, משעשע ותמציתי.


רישום הבא ◄