שלום אורח

5 סימנים שיגלו האם שניכם מתאימים לקשר רציני -

נפגשתם באתר היכרויות. שלחת לה הודעה ולשמחתך היא ענתה. דיברת איתו כמה ימים בצ'אט ולבסוף הוא אזר אומץ והזמין אותך לדייט. נפגשתם, התחלתם לצאת והכל זורם על מי מנוחות. אבל אתם בטח תוהים איך אפשר לדעת האם הקשר הזה הוא הדבר האמיתי? הכנו עבורכם חמישה טיפים שיעזרו לכם לגלות האם אתם מתאימים.

יש ביניכם כימיה

המושג "כימיה" מתייחס לא רק למשיכה פיזית, שכבודה במקומה מונח, אלא גם לאותן תכונות עמוקות יותר בקשר, שמעידות על כך שמצאתם את החצי השני שלכם. למשל –שיחה קולחת וחסרת מאמץ, הומור פרטי, עניין אינטלקטואלי. האם יש לכם על מה לדבר? האם אתם מתעניינים במה שיש לצד השני להגיד? אם כן, אתם בכיוון חיובי.

 

אתם חולקים את אותם ערכים

שאיפות, רצונות, ראיית עולם. אתם לא חייבים להסכים על הכל עד לפרטי פרטים, אבל אם הבסיס המשותף שלכם איתן ואתם חולקים את אותה הסתכלות על החיים, את אותן מטרות וסדרי עדיפויות, סביר להניח שהקשר שלכם יעמוד במבחן הזמן ובאתגרי החיים.

 

התקשורת ביניכם טובה

תקשורת פתוחה וכנה היא הבסיס לזוגיות ארוכה ומשגשגת. אם אתם מרגישים שקל לכם לשתף את הצד השני, לחשוף בפניו חולשות, להתייעץ ומצד שני חשים שגם הצד השני פתוח וגלוי איתכם, מדובר בסימן משמח ביותר. אין הדבר אומר שאתם חייבים להסכים על הכל. להיפך, גם היכולת שלכם לא להסכים, להתווכח או אפילו לריב ועדיין לשמור על כבוד הדדי היא מדד חשוב.

 

אתם נותנים מקום אחד לשני

הכוונה כאן היא לא למרחב הפיזי, אלא למקום שאתם נותנים אחד לשני בחייכם. האם אתם מכבדים זה את זה? האם אתם מפרגנים לצד השני, נותנים לו לגדול ולהתפתח, לטפח תחביבים וחברויות במקביל לזוגיות? האם אתם מקבלים אחד את השניה על היתרונות והמגרעות? האם נוח לכם ביחד? כל אלה יעידו על כך שהזוגיות הנוכחית היא בית עבורכם, מקום בטוח, נעים ומכבד.

 

לסיכום – מציאת הזוגיות היא אמנם אתגר, אבל זוהי רק ההתחלה. כדי לבנות חיים יחד ולראות עתיד, דאגו לבנות ולטפח את הבסיס לקשר כבר מההתחלה. כי זוגיות ומשפחה, כמו צמח, זקוקים לשורשים חזקים כדי לשגשג ולפרוח. רישום הבא ◄